Към съдържанието

Снимка

Лазерна епилация в къщи ?

• Влезте в профила си за да пишете
107 отговора на тази тема

#91 Тедичка

Тедичка

Фиркенщайн

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1011 Мнения:

Публикувано 24 November 2010 - 10:29 AM

Имах епилатор , с болката не се свиква, а аз имам голям праг на болка, но мойте косми са с много дебеликорени и са гадни , от 8 години ходя на коламаска на триъгълника, но все е дно никога не съм ходила, все така дебели и гъсти са си

Това е от хормонките......
Аз определено вече свикнах с болката.
Най-големият хаос цари там, където някой се стреми да въведе ред!
Публикувано изображение

#92 krushkamedena

krushkamedena

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 08 December 2010 - 01:11 PM

Здравейте. Прочетох всички мнения по въпроса. Да ви кажа преди време си купих Рио х60. Може да се каже че окосмяването ми изчезна(ползвах го на лицето) ... е тук там има някое тънко ,едва забележимо косъмче. Но сега за съжаление обмислям варианта да го продам - проблема е че страшно много ми трябват парички в момента :cry: . Не обичам да се разделям с уредите си но нямам избор.Ако някой проявява интерес може да ми пише.Уреда ми още е в гаранция.

#93 thdimitrova

thdimitrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 27 February 2011 - 06:33 PM

Здравейте. Прочетох всички мнения по въпроса. Да ви кажа преди време си купих Рио х60. Може да се каже че окосмяването ми изчезна(ползвах го на лицето) ... е тук там има някое тънко ,едва забележимо косъмче. Но сега за съжаление обмислям варианта да го продам - проблема е че страшно много ми трябват парички в момента :cry: . Не обичам да се разделям с уредите си но нямам избор.Ако някой проявява интерес може да ми пише.Уреда ми още е в гаранция.

Здравей,
офертата още ли е в сила за Rio X60?Моля да ми пишеш на е-maila:thdimitrova@abv.bg-колко време е използван уреда?В какво състояние е?На каква цена го продаваш?Още колко време е в гаранция?
:)

#94 petty

petty

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 01 March 2011 - 11:26 PM

Някои чувал ли е за ултразвукова епилация с уред, който може да се ползва в домашни условия? :action-smiley-057.gif

#95 incarnadine108

incarnadine108

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 29 March 2011 - 04:35 PM

И аз си продавам лазерчето х60 в перфектно състояние е.
При интерес и въпроси пишете ЛС.

#96 alex1922

alex1922

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 05 April 2011 - 03:19 PM

Здравейте, купих си лазерен епилатор Риох20 и вече месец и половина си правя процедури по 2 пъти в седмица, но нещо не ми се получава.Тъй като не мога да ходя бръсната , защото работя с много хора и след всяка процедура скубя всичко с пинсета, защото четох , че лазера освобождава косъма от фоликула.Някой който е ползвал уреда и има ефект да ме посъветва дали има ефект така или трябва 3 седмици да ги бръсна и после да чакам да опадат.Благодаря предварително.

#97 miroslava_td

miroslava_td

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 24 April 2011 - 11:42 PM

Здравейте, купих си лазерен епилатор Риох20 и вече месец и половина си правя процедури по 2 пъти в седмица, но нещо не ми се получава.Тъй като не мога да ходя бръсната , защото работя с много хора и след всяка процедура скубя всичко с пинсета, защото четох , че лазера освобождава косъма от фоликула.Някой който е ползвал уреда и има ефект да ме посъветва дали има ефект така или трябва 3 седмици да ги бръсна и после да чакам да опадат.Благодаря предварително.

Здрасти, искам да попитам дали има вече някакъв ефект от процедурите? :roll:

#98 sswetla

sswetla

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 27 April 2011 - 12:51 PM

Необходимо ли е закупуване след време на консумативи за Рио, тези лампи да не да са за няколко процедури. Как излизат косъмчетата, като при кола маска ли? Колко време след процедурата излизат косъмчетата?

#99 sswetla

sswetla

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 27 April 2011 - 12:53 PM

След процедура кога падат косъмчетата

#100 alex1922

alex1922

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 11 May 2011 - 10:20 PM

При мен като , че ли няма някакъв забележителен ефект все още.Вече минах на 5-та степен.Не знам дали го правя правилно, попитах за мнение, но никой нищо не казва. Правя се вече през 2 седмици, не , че не никнат , но вече не ми пука толкова .Преди първата процедура не се бях скубала 3 седмици мисля и после като се минах с епилатора и взеха да падат след 2-3 дена.Сега не виждам да падат или не ги изчаквам достатъчно.Ще пробвам до лятото ,така или иначе.

3 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни