Към съдържанието

Снимка

връщане на работа

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 margolein

margolein

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 5 Мнения:

Публикувано 23 March 2009 - 05:52 PM

Някой може ли да ми каже кога най - рано мога да се върна на работа,и да прехвърля мачинството си на друг?

#2 mira_tri

mira_tri

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 69 Мнения:
  • Мясторусе, бургас

Публикувано 23 March 2009 - 06:04 PM

ами мисля, че за да прехвърлиш майчинстовот си на някой друг, можеш по всяко време... просто другото лице излиза в отпуск по майчинство
аз определено се интересувах за програмата, по която наемаме бабите за детегледачки, но тук детето трябва да е навършило една година за да може да се кандидатства.
почва събиране на документи, след това започва едно голямо чакане и не е сигурно дали ще те огрее, тъй като се оказа, че има квота ... тъй като парите по програмата са определени. До колкото разбрах в момента даже програмата е спряна, но се записваш и чакаш да ти дойде реда, ако случайно се освободи място
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 sparklet

sparklet

Слънчева и свежа

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1975 Мнения:
  • МястоРУСЕ

Публикувано 23 March 2009 - 07:06 PM

доколкото знам до 6 месеца на детето неможеш да го превърляша от 6 мес.до 1 годна на детето можеш да го гледа само бащата,а след 1 година може даго прехвърлиш на друг роднина,но не съм сигурна
Публикувано изображение

#4 margolein

margolein

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 5 Мнения:

Публикувано 23 March 2009 - 07:20 PM

Благодаря би за отговорите.За прехвърляне на майчинството наистина трябва да минат 6 месеца. Ана мен ми се ще да се върна на работа и да си запазя майчинството.Дали това е възможно?

#5 NELINA_70

NELINA_70

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 220 Мнения:
  • МястоБУХОВО

Публикувано 24 March 2009 - 08:54 AM

можеш да се върнеш на работа,но ще получаваш 50% от майчинството,докато детето навърши 2 годинки.мисля че така беше ,дано не греша :roll:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни