Към съдържанието

Снимка

как спряхте цигарите?

• Влезте в профила си за да пишете
32 отговора на тази тема

#11 The Dutchess

The Dutchess

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 168 Мнения:
  • МястоГаброво

Публикувано 31 March 2009 - 04:48 PM

Ами,аз просто ги спрях от веднъж.Казах си,че повече няма да пуша и готово.

:)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#12 NONI

NONI

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 243 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 01 April 2009 - 10:15 AM

с много усилия аз не пуша по 3-4 месеца и после пак пропушвам. Мисля да опитам с хомеопатия.
Tabacum 9 CH + Nux vomica 15 CH .Те са по рецепта на Д-р
Михаилов

аз не пуша,но моя ги прави по две кутии на ден.иска да ги намали,ама не става.пиши мила как се пият хомеопатичните,или даи линк към темата(неможах да я открия)предварително ти БЛАГОГАРЯ!
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите сиПубликувано изображение !

#13 basten1912

basten1912

Оптимистка мерудийка форумлийка

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22325 Мнения:
  • МястоВ един филм...!!!

Публикувано 03 April 2009 - 09:41 AM

Сега в момента много е нашумяла електроната цигара
била много ефикасна за спиране

Ако желаете да “ПУШИТЕ ЗДРАВОСЛОВНО”, или да се откажете от тютюнопушенето бързо,лесно и трайно, вземете Вашата“Електронна цигара”,"Електронна пура" или "Мини електронна цигара"! ТОВА ЕЛЕКТРОННО чудо ще ви даде възможност да изпитате удоволствие от “здравословното пушене” и ще ви позволи лесно и завинаги да се откажете от пушенето, когато и да го пожелаете!

“Електронна цигара” представлява високо достижение на съвременната технология - модерен електронен уред, който не само опазва здравето на пушача и не замърсява околната среда, но и не създава опасност за здравето на пасивните пушачи!!!

“Електронна цигара” е осъществената мечта на всеки пушач. Най-после и Вие можете да “пушите” здравословно, без вредни последици за Вас и Вашите близки.

“Електронна цигара” е разработка от най-съвременни микропроцесорни компоненти, чрез супер-ефикасна атомизираща технология. Въпреки че продуктът е подобен на цигара, той не съдържа никакви вредни субстанции и особено катран и други потенциално канцерогенни вещества, продукти на горенето.

“Електронна цигара” създава привиден дим, който не съдържа вредни за околната среда вещества. За “Електронна цигара” не Ви е необходима запалка ( пламък) , тъй като тя сама се “пали” по Ваше желание , носейки ви удоволствие и наслаждение, без риск от поява на никотинова зависимост, като задоволява придобитите навици на страстните пушачи и нуждата им от пушене.

“Електронна цигара” Ви позволява да изпитате същото чувство, както и при пушенето на обикновена цигара, но без вредните последици за Вашия организъм, тъй като не съдържа субстанциите, съдържащи се в обикновената цигара, които сериозно могат да застрашат Вашето здраве.

Комплекта "Електронна цигара" съдържа : 1 бр."Електронна цигара" ; две литиеви батерии ; 1 бр. зарядно за тях ; гаранционна карта и инструкция за ползване + 5 бр. пълнители с концентрация на никотин по избор

Цена на комплекта - 129лв.

ПЪЛНИТЕЛИ ЗА "ЕЛЕКТРОННА ЦИГАРА"

Атомизиращия патрон/пълнител/ е съставен от мундщук и контейнер с никотинов разтвор,готов за атомизация.Той не съдържа съставки,вредни за човешкото тяло,като катран и канцерогенни вещества.Мундщукът и контейнерът се употребяват еднократно - до изчерпване на никотиновия разтвор,след което пълнителят се заменя с нов.В контейнера се намира разтворена никотинова течност за атомизиране, с различна концентрация на никотин, в зависимост от различните нужди и вкусове на пушачите. Никотиновият разтвор се получава от тютюн чрез биотехнология, отстраняваща от него вредните субстанции.

Един пълнител за "Електронна цигара" замества около 2 кутии обикновени цигари, а съдържанието на никотин е по-малко отколкото в една кутия.

В зависимост от желанието и нуждите на пушача, на разположение са четири вида пълнители:

1. Високо ниво на никотин 18mg/HIGH/ Cartridge (пълнител)

2. Средно ниво на никотин 14mg/MEDIUM/ Cartridge (пълнител)

3. Ниско ниво на никотин 11 mg/LOW/ Cartridge (пълнител)

4. Без никотин 0mg/NO/ Cartridge /пълнител/

Цената на 1 бр. пълнител за "Електронна цигара" е 2.55 лв. -без значение от концентрацията на никотиновия разтвор в него.

Резервни части и аксесоари :

1. Атомизиращо тяло - 35 лв.

2. Зарядно устройство за батериите - 35 лв.

3. Литиева батерия -35 лв.

4. Табакера за електронна цигара - 15 лв.

5. Калъфче - 2 лв.

6. Пълнител/патрон/ - 2.55 лв.

http://209.85.129.13... ... =firefox-a

#14 krisi_mik

krisi_mik

окото на абсурда

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3628 Мнения:
  • МястоВ един прекрасен град

Публикувано 04 April 2009 - 08:02 AM

Аз ги намалих драстично - до една,две цигари на ден. Така един месец и след това реших,че и тях трябва да ги спра и вече близо две години не съм пробвала, а и не изпитвам нужда.
Публикувано изображение

#15 :) :* :)

:) :* :)

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 10 April 2009 - 09:38 AM

Спирам цигарите за втори път/вече 5 месеца :lol: /- което ме кара да си мисля че и този може би няма да е последния :( и двата пъти ги спирам с желание, изчаквам момента ,в който усещам че съм истински готова да го направя, защото ако не съм уверена в себе си и не го искам си цялото си сърце, знам че много скоро ще се изкуша . Пожелавам успех на всички, които искат да се оттърват от тях :)

#16 topanova

topanova

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3444 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 14 April 2009 - 02:19 PM

Пуша от 14-15г. Спрях ги само първите 4 месеца от бремеността си и месеците когато кърмих. Много искам да ги откажа, но нямам Воля. Всеки ден си казвам "От утре, край никакви цигари.." и на сутринта с кафето веднага запалвам. Ако някоя мама знае някакъв лек да каже? Ето сега само като пиша за тях и ми се допуши. Отивам да испуша една цигара. :?
Публикувано изображение

#17 qn4etoo

qn4etoo

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 634 Мнения:
  • МястоVarna

Публикувано 15 April 2009 - 11:43 PM

Една приятелка ги спря с електронна цигара!
Публикувано изображение

#18 Sense

Sense

Regina della pasta

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4781 Мнения:
  • Мястонякъде там ...

Публикувано 16 April 2009 - 07:09 AM

Спирала съм ти няколко пъти.
Сега пак не пуша от 2 седмици.
От раз всичките пъти.
Сега конкретно ме хвана страх,
а на страха очите са големи :lol:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

#19 flamy

flamy

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 29 May 2009 - 01:17 PM

Една приятелка ги спря с електронна цигара!

Аз съм чувала, че е по-скоро заместител електронната цигара, но сега съм решила и аз да си взема. Даже си харесах и марката http://elektronnacig...om/nachalo.html, дочух добри неща за тези esmoke. Когато си я купя, ще пиша как е :) Успех на всички с отказването :)

#20 lyusie

lyusie

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 8 Мнения:

Публикувано 29 May 2009 - 01:22 PM

От около 3 седмици не пуша, спрях от раз. Надявам се да устоя, много е гадно с тия цигари всичко ти мирише на тютюн :?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни