Към съдържанието

Снимка

паническо растроиство

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 pamela

pamela

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • МястоVARNA

Публикувано 24 February 2009 - 04:49 PM

[color=indigo]Здравеите на всички,бих искала да разбера някои от вас дали се е сблъсквал с това коварно заболяване?и да сподели как се е излекувал,има ли лечение с хомеопатия?[/i]

#2 Катерина

Катерина

ШОКОЛАДОХОЛИК

• Администратор
  • 6812 Мнения:
  • Мястопри децата и мъжа ми

Публикувано 24 February 2009 - 08:35 PM

Ако искаш съвет от хомеопат,пиши в подфорумът
на д-р Михайлов.
Ако искаш пиши и в подфорумът за чувствата ни
и следродилната депресия.

Публикувано изображение

#3 polyyy

polyyy

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 27 February 2009 - 10:25 AM

аз съм с такава диагноза. От 1 г. има ПР и мога да кажа че лечението е доста трудничко. Опитвала съм лечение с хомеопатия за няколко мес. но нямаше резелтат, може би не трябваше да прекъсвам, незнам.

#4 gerganita

gerganita

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 11 Мнения:

Публикувано 24 March 2009 - 04:21 PM

Това не е заболяване а състояние. Аз съм с ПР от 4 години и в момента съм на ципралекс/антидепресант/ който намалям постепенно. Понякога се чувствам перфектно, в следващия момент ми става лошо. Гадно е но пък трябва да се преборим с това.

#5 nora

nora

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 30 Мнения:
  • МястоСофиа

Публикувано 22 April 2009 - 05:44 PM

Здравей!
Не знам докъде си стигнала с хомеопатията , но аз имам такова нещо от вече горе долу 15 години и смея да кажа ,че съм се справила с проблема .Или по точно преборих го!Не че и сега не се прокрадва от време на време ,но аз просто не му разрешавам да се разгърне и да стане това ,което се случи преди много години.Пиех лекарства само в началото ,след което си казах ,че аз мога да се справя и в далечната 1995год отидох на психолог.Тогава това изобщо не беше модерно , а да не говорим ,че беше по добре да се говори за това.Попаднах в един център към медицинска академия в София ,където много си разбираха от работата.Ходих 4 месеца и се научих как да се справям без лекарства и как сама да си помагам в критичните моменти.Това се учи ,но трябва много самодисциплина и много усилия от твоя страна.Сега много помага и йогата - тоест тогава нямаше още такива йога центрове.Така че помисли по въпроса за психолога / не психиатър!!!/и виж около вас за някой йога център.Ако не можеш да си го позволиш финансово говори с джипи-то къде има такива центрове/този в мед.акад. може още да го има/да те насочи някъде,ще ти бъде от полза.Пък лекарствата да са само за краен случай!
nora

#6 MEISI

MEISI

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 85 Мнения:

Публикувано 14 May 2009 - 06:58 PM

миличка не никакво състояние,изядеми живота тая чума на 19 години се разболях,сасипа ме вече 9 години немога никъде без предружител,едва родих детето си направо си беше късмет,неече несъм вярваща напротив но тази болестттттттттттттттттттттттттттттттт несе лекува обиколила са, всички доктори,баячки врачки само аз си знам какво ми е :cry: всичко почна неочаквано и така вече 9 години

#7 galibali

galibali

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Мястопланетата Земя

Публикувано 15 May 2009 - 05:12 PM

Единственото решение на това състояние е психотерапия.По добре един път да заплатиш скъпо,отколкото години наред да даваш по малко(понякога не е и малко).Всичко ще се оправи,вячвай в това! :)
Не се взимай на сериозно!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни